رهبران گروه هفت از پیشنهاد بایدن درباره غزه حمایت کردند

رهبران گروه هفت از پیشنهاد بایدن درباره غزه حمایت کردند

رهبران کشورهای گروه هفت روز دوشنبه حمایت کامل خود را از پیشنهاد جو بایدن، رییس جمهور آمریکا، در مورد آتش بس در نوار غزه اعلام کردند.

به گزارش تازوما، بایدن در 31 می گفت که رژیم صهیونیستی به حماس پیشنهاد جدید سه مرحله ای با نقشه راهی ارایه کرده که منجر به توقف درگیری در نوار غزه و آزادسازی تمامی گروگان ها خواهد شد.

گروه هفت در این باره در بیانیه ای اعلام کرد: «ما رهبران گروه هفت به طور کامل از توافق جامع مطرح شده توسط رییس جمهور بایدن که منجر به آتش بس فوری در غزه، آزادسازی تمامی گروگان ها، افزایش چشمگیر و پایدار ارایه کمک های بشردوستانه به سراسر غزه و پایان دایمی به بحران با تامین منافع امنیتی اسراییل و ایمنی غیرنظامیان غزه می شود، حمایت و پشتیبانی می کنیم.»

رهبران گروه هفت در این بیانیه بار دیگر بر حمایت خود را از راه حل دو کشور برای مسیله فلسطین تایید کردند.

در این بیانیه عنوان شده است: «ما از حماس می خواهیم که این توافق که اسراییل آماده پیشبرد آن است را بپذیرد و از کشورهایی که بر حماس نفوذ دارند می خواهیم که کمک کنند تا این کار انجام بگیرد.»

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبران گروه هفت از پیشنهاد بایدن درباره غزه حمایت کردند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبران گروه هفت از پیشنهاد بایدن درباره غزه حمایت کردند"، کلیک کنید.