رقابت داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش و EPT در دانشگاه آزاد اسلامی

تازوما گزارش می دهد؛

رقابت داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش و EPT در دانشگاه آزاد اسلامی

امروز دانشگاه آزاد اسلامی میزبان آزمون استخدامی و EPT بود و متقاضیان استخدام در وزارت آموزش و پرورش با یکدیگر رقابت کردند.

خبرگزاری علم و فناوری تازوما؛ امروز (جمعه 14 اردیبهشت ماه) واحدهای سراسر دانشگاه آزاد اسلامی میزبان آزمون استخدامی و EPT بودند.

دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی میزبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی در روز جمعه 14 اردیبهشت ماه میزبان بیش از یک هزار داوطلب خانم رشته مشاوره و پرورشی بود.

نماینده و مجری برگزاری آزمون استخدامی در گفت وگو با خبرگزاری تازوما عنوان کرد: بیش از یک هزار داوطلب خانم ویژه رشته شغلی مشاوره و پرورشی وزارت آموزش و پرورش در دو حوزه دانشکده فنی مهندسی و تحصیلات تکمیلی و دانشکده علوم انسانی با هم به رقابت پرداختند.

ففففففففففففففففففف

علی کریمی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی امکانات و تسهیلات خود را برای برگزاری هرچه بهتر آزمون و خدمات رسانی به داوطلبان مهیا کرده است.

وی ضمن تشکر از  جعفری مسیول مرکز جهاد دانشگاهی شهرستان ممسنی برای همکاری در برگزاری آزمون بیان کرد: با همکاری ویژه کارکنان دانشگاه توانستیم به بهترین شکل و در امنیت و آرامش کامل این آزمون را برگزار کنیم.

نماینده و مجری برگزاری آزمون استخدامی متذکر شد: با توجه به اینکه هرساله آزمون های کنکور سراسری و آزمون های استخدانی دولتی در این دانشگاه برگزار می شود، بنابراین برگزاری این آزمون به دلیل تعداد زیاد داوطلبان در یک نوبت جزو بی نظیرترین آزمون ها در سطح شهرستان های ممسنی و رستم است.

عضو شورای فرهنگی شهرستان ممسنی یادآور شد: این قول را به مردم شهرستان ممسنی می دهیم که این ظرفیت خوب و مثبت در این دانشگاه همیشه موجود است و داوطلبان هیچ گونه نگرانی از بابت فضای برگزاری آزمون نداشته باشند.

وی ابراز امیدواری کرد که داوطلبان به آن چیزی که مدنظر است برسند و در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دانشگاه آزاد قوچان

رییس دانشگاه آزاد اسلامی قوچان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تازوما عنوان کرد: آزمون استخدامی سازمان آموزش و پرورش با حضور 1640 داوطلب که 1014 نفر از شرکت کنندگان زن و 626 نفر مرد هستند، در این واحد دانشگاهی در حال برگزاری است.

محمود حق بجانب افزود: این آزمون در دو ساختمان فنی و مهندسی و علوم انسانی برگزار می شود که تمامی تمهیدات لازم و امکانات دانشگاه برای برگزاری مطلوب آزمون در نظر گرفته شد که جا دارد از زحمات کلیه عوامل اجرایی، نیرو های محترم خدمات، تأسیسات و حفاظت فیزیکی تشکر و قدردانی کنیم.

سبقت زنان از مردان در آزمون استخدامی

دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه میزبان آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش و پرورش بود.

سعید میرزاده معاونت توسعه مدیرت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه با ارایه آماری از میزان شرکت کنندگان در این آزمون ها عنوان کرد: روز جمعه 2177 زن و 789 مرد در آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش و پرورش شرکت کردند.

مجموع داوطلبان شرکت کننده در این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه دو هزار و 966 داوطلب برآورد شده است.

آزمون EPT با 157 داوطلب در دانشگاه آزاد رشت برگزار شد

همزمان با سراسر کشور آزمون EPT در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی با 157 داوطلب که از این تعداد، 64 نفر داوطلب زن و 93 نفر داوطلب مرد بودند، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

ففففففففففففففففففف

بتول مهرگان همچنین ادامه داد: آزمون روز جمعه مورخ 14 اردیبهشت ماه 1403 علاوه در رشت بطور هم زمان در شهر های تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، کرمان، کرج، ساری و بندرعباس جمعا 12 حوزه برگزار شد.

وی تصریح کرد: تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شرکت در آزمون هستند، بدین منظور لازم است داوطلبان شماره دانشجویی 9 رقمی خود را به منظور ورود به سامانه در اختیار داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش و EPT در دانشگاه آزاد اسلامی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش و EPT در دانشگاه آزاد اسلامی"، کلیک کنید.