رفع چالش صنایع توسط دانشگاه آزاد مشهد در قالب «فرصت مطالعاتی ویژه»

مرادی مطرح کرد؛

رفع چالش صنایع توسط دانشگاه آزاد مشهد در قالب «فرصت مطالعاتی ویژه»

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی برای رفع چالش های صنایع و سازمان های بزرگ مقیاس درقالب فرصت های مطالعاتی دو، چهار، 6 و یکساله اعلام آمادگی می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تازوما، جلسه تبیین ابعاد همکاری در راستای جهاد علمی که صبح امروز با حضور رحیم دبیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، هادی ربانی، رییس دفتر تحقیقات کاربردی فراجا استان خراسان رضوی، مهندس کشمیری مسیول دفتر همکاری های علمی نیرو های مسلح منطقه شمال شرق، آذر پیرا جانشین دفتر همکاری های علمی نیرو های مسلح منطقه شمال شرق، علی دلاور مسیول دفتر توسعه تحقیقات مبنا سپاه امام رضا(ع)، دکتر گلیانی جانشین صنایع موسی بن جعفر (ع) و سایر مسیولان علمی نیرو های مسلح و صنایع دفاع استان خراسان رضوی، نماینده صنایع امام هادی(ع)، مدیران پژوهشی دانشکده ها، مدیران حوزه پژوهشی و استادان منتخب دانشگاه در سالن اجتماعات شهدای گمنام واحد مشهد برگزار شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در این نشست اظهار کرد: بستر کار جهاد علمی، دانشگاه است.

محسن مرادی با اشاره به تغییرات و فضای پویا دانشگاه در سال های اخیر و حرکت دانشگاه از آموزش محوری به سمت مهارت محوری عنوان کرد: امروز دانشگاه از کار های و مشاغل آکادمیک به سمت کار های عملی سوق یافته است.

رفع چالش صنایع توسط دانشگاه آزاد مشهد در قالب «فرصت مطالعاتی ویژه»

وی با بیان اینکه دانشگاه اجتماعی شعار دانشگاه آزاد اسلامی است، تاکید کرد: با توجه به چالش هایی که صنایع و سازمان های کلان با آن مواجه هستند، برای اجرای طرح جهاد علمی، شکل گیری و تقویت ارتباط اجتماعی باید فرآیند ها مجدد تبیین و بهبود یابند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با تاکید بر همکاری این دانشگاه با ارگان ها و سازمان ها متذکر شد: این دانشگاه برای رفع چالش های صنایع و سازمان های بزرگ مقیاس درقالب فرصت های مطالعاتی دو، چهار، 6 و یکساله اعلام آمادگی می کند. 

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد هم آسایش و آرامش کشور را دو نعمت دانست و ادامه داد: امنیت بزرگ ترین نعمتی است که توسط نیروی نظامی کشور تامین می شود

دبیری با تاکید بر اینکه در همه حوزه ها ازجمله علوم پایه، علوم انسانی، مهندسی و هنر و معماری نیازمند به روزرسانی هستیم، خاطرنشان کرد: در مسیر جهاد علمی، علم باید توام با تقوا باشد؛ چراکه با اعتقاد و ایمان است که علم نافع تولید می شود.

وی از طرح جهاد علمی به عنوان فرصتی برای استفاده از ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در حل مسایل روز جامعه یاد کرد.

در این نشست، شرکت کنندگان دیدگاه های خود را درباره طرح جهاد علمی بیان کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع چالش صنایع توسط دانشگاه آزاد مشهد در قالب «فرصت مطالعاتی ویژه»" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع چالش صنایع توسط دانشگاه آزاد مشهد در قالب «فرصت مطالعاتی ویژه»"، کلیک کنید.