دیوارنگاره انتخاباتی و پربحث در تهران

دیوارنگاره انتخاباتی و پربحث در تهران

دیوارنگاره انتخاباتی میدان ولیعصر (عج) رونمایی و در چند ساعت اول در فضای مجازی پربحث شده است!

به گزارش تازوما، دیوارنگاره انتخاباتی و جدید میدان ولیعصر (عج) تهران با واکنش های متعددی در فضای مجازی روبرو شده است. این دیوارنگاره بامداد شنبه 12 خردادماه با مضمونی انتخاباتی از سخنان امام خمینی (ره) و همزمان با ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نصب شده است.

در این دیوارنگاره تک جمله «انتخابات در انحصار هیچکس نیست!» نقش بسته است. امام خمینی (ره) 9 اسفند سال 1362 در جمع مدیران و کارکنان صدا و سیما در حسینیه جماران گفته بود که «انتخابات در انحصار هیچکس نیست؛ نه در انحصار روحانیون است، نه در انحصار احزاب است، نه در انحصار گروه هاست. انتخابات برای همه مردم است. مردم سرنوشت خودشان دست خودشان است و انتخابات برای تاثیر سرنوشت شما ملت است.»

برخی از کانال های خبری، از این طرح به عنوان دیوارنگاره جنجالی یاد کرده اند و آن را به نوعی طعنه به گروه های سیاسی می دانند. 

رصد فضای شبکه مجازی ایکس (توییتر سابق) نیز نشان می دهد افراد مختلف از جناح های سیاسی متفاوت و بعضا در تقابل با یکدیگر، مصداق این سخنان امام راحل را گروه خود می دانند و به استقبال آن رفته اند. 

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیوارنگاره انتخاباتی و پربحث در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیوارنگاره انتخاباتی و پربحث در تهران"، کلیک کنید.