دلار سقوط کرد – تازوما

دلار سقوط کرد - تازوما

به گزارش خبرگزاری تازوما، دلار آمریکا در معاملات اولیه آسیا به زیر 150 ین سقوط کرد و آخرین خرید آن در 149.93 ین ثبت شد و به ارز ژاپن فرصت تنفس داد.

تازوما در گزارشی نوشت: کاهش ارزش دلار به دلیل افت بازدهی خزانه داری ایالات متحده مطابق با همتایان خود در جهان صورت گرفته است.

این کاهش به دنبال داده های کمتر از انتظار تورم کانادا و رشد دستمزد در منطقه یورو بود که همگی باعث کاهش بازده داخلی شدند زیرا انتظارات برای کاهش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی جهانی در سال جاری را افزایش داد.

دلار کانادا آخرین تغییر اندک را در 1.3525 به ازای هر دلار آمریکا داشت، در حالی که یورو با 0.03 درصد افزایش به 1.0809 دلار رسید.

شاخص دلار آمریکا در 104.05 ثابت ماند. استرلینگ با 0.02 درصد افزایش به 1.2622 دلار رسید و طی معاملات قبلی در بالاترین سطح یک هفته ای 1.2668 دلار قرار گرفت که این صعود بیشتر به دلیل ضعف گسترده دلار رخ داد.

دلار استرالیا با کاهش 0.06 درصدی به 0.6553 دلار و دلار نیوزیلند با 0.02 درصد افزایش به 0.6167 دلار رسید.

به نقل از بیزنس، هر دو ارز که اغلب به عنوان نماینده ای برای یوان چین مورد استفاده قرار می گیرند، در جلسه قبل، پس از بزرگترین کاهش نرخ وام مسکن در چین در تلاش برای حمایت از بازار مسکن و اقتصاد گسترده تر این کشور، نتوانستند افزایش معنی داری کسب کنند.

یوان فراساحلی آخرین بار به میزان 7.2033 در هر دلار کاهش یافت.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دلار سقوط کرد – تازوما" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دلار سقوط کرد – تازوما"، کلیک کنید.