دعوت زهرا نعمتی و روسای فدراسیون‌های ورزشی از مردم برای شرکت در انتخابات

دعوت زهرا نعمتی و روسای فدراسیون‌های ورزشی از مردم برای شرکت در انتخابات

روسای فدراسیون‌های ورزشی و قهرمان ۳ دوره پارالمپیک از مردم و جامعه ورزش برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۱۵ تیر دعوت به عمل آورد.

به گزارش تازوما، مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر انجام می‌شود. ورزشکاران و روسای فدراسیون‌های ورزشی از مردم و جامعه ورزش برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند.

* دعوت شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان برای شرکت در انتخابات

غلامرضا شعبانی‌بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان به مناسبت دور دوم انتخابات ریاست جمهوری از جامعه ورزش کشور دعوت کرد در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک امر ضروری و شرعی شرکت کنند.

وی افزود: بدون تردید، مشارکت حداکثری و حضور همه‌جانبه آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران در دور دوم انتخابات، تأثیر شگرفی در پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی، تحقق ایران قوی و آبادتر خواهد داشت.

به طور قطع جامعه بزرگ ورزش کشور و خانواده فدراسیون تیراندازی با کمان مثل همیشه و در کنار مردم غیور ایران اسلامی روز جمعه با حضور خود در انتخابات بار دیگر حماسه آفرینی کرده و در تعیین آینده خود مشارکت خواهند کرد.

* دعوت امیررضا قربانی عضو تیم ملی تکواندو برای شرکت در انتخابات

امیررضا قربانی عضو تیم ملی تکواندو از مردم و جامعه ورزش برای شرکت در مرحله دوم  انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد.

* دعوت محمد کاظمیان رئیس فدراسیون سوارکاری برای شرکت در انتخابات

محمد کاظمیان رییس فدراسیون سوار کاری مردم و جامعه ورزش را برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۱۵ تیر دعوت کرد و گفت: با حضور در مرحله دوم انتخاب ریاست جمهوری با اتحاد و همدلی برای ایرانی پویا و  پیشرفته هم قسم شویم.

وی گفت: انتخابات یک فرصت برای تعیین سرنوشت سیاسی کشور توسط عموم مردم است، بنابراین این فرصت را مغتنم شمرده، هم قسم شده با حضور پای صندوق های رای و با انتخابی آگاهانه و خردمندانه سرنوشت ایران عزیز را به زیبایی تعیین کنیم. تا درآینده، تاریخ نگاران از مردمانی با فرهنگی غنی و سرافراز یاد کنند که اتحاد و همدلی پیشه کرده و با گام‌های استوار، کشورشان ایران بزرگ را مقتدرانه به سمت رشد، توسعه و پیشرفت هدایت کردند. روز جمعه ۱۵ تیر برای ایرانی آباد و سربلند رای می‌دهیم.

* دعوت مجید هنرجو رییس فدراسیون اسکیت برای شرکت در انتخابات

مجید هنرجو رییس فدراسیون اسکیت ز جامعه ورزش برای حضور پرشور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد و افزود: حضور حماسی و یکپارچه آحاد ملت شریف ایران خصوصا جامعه ورزشی کشورمان در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری با احترام به هر نوع گرایش فکری، حزبی و سلیقه ای نشان دهنده عمق وحدت، اعتقاد و همدلی تک تک ما نسبت به سرنوشت و آینده‌ای درخشان‌تر برای ایران عزیزمان است. امید است همچون گذشته با حضور میلیونی خود در پای صندوق‌های رأی بار دیگر اقتدار و همبستگی خود را با انتخاب فرد اصلح به جهانیان نشان دهیم.

* دعوت محمد انصاری بازیکن پیشین پرسپولیس برای شرکت در انتخابات

محمد انصاری بازیکن پیشین پرسپولیس و مربی تیم ملی جوانان از مردم و فوتبالیست های کشور برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد و گفت: فردا جمعه ۱۵ تیر مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری را پیش رو داریم، هر کسی یک حق رای را دارد و از این حق برای خودش و کشورش استفاده کند و کسی که می تواند در روند موفقیت کشور تاثیرگذار باشد انتخاب کند. معتقدم باید فردی را انتخاب کرد که ادامه دهنده مسیر شهید بزرگوار آیت الله رئیسی باشد و خستگی ناپذیری را در عملکرد خود داشته باشد و هر اتفاقی که می‌افتد در مصلحت مملکت باشد.

* دعوت محمد گنجی‌نژاد قهرمان ووشو جهان برای شرکت در انتخابات

محمد گنجی نژاد دارنده مدال طلای جهانی ووشو در بخش تالو از مردم و جامعه ورزش برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد و گفت: خداوند متعال، سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر اینکه خودشان، سرنوشتشان را تغییر دهند بنابراین اگر به دنبال رشد و پیشرفت کشور هستیم و از شرایط کنونی رضایت کامل نداریم باید در انتخابات شرکت کنیم.

وی افزود: باید فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که مطابق نظر رهبر معظم انقلاب در سیاست داخلی و خارجی عمل کرده و با ایجاد امید به جوانان و نسل‌های آینده، مشکلات کشور را به سمت بهبود سوق دهد و رشد و شکوفایی را هر روز در کشور شاهد باشیم.

گنجی نژاد دارنده مدال طلای ووشوی جهان گفت: مشارکت حداکثری به معنای این است که مردم ایران همچنان پای آرمان‌های انقلاب هستند و می‌توانند اتحاد خود را به نمایش بگذارند تا از سوء استفاده‌ها و جولان دروغ گویان جلوگیری کنند.

* دعوت زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک توکیو در رشته تیروکمان برای شرکت در انتخابات

زهرا نعمتی قهرمان سه دوره پارالمپیک‌ و پرچمدار المپیک ریو و پرچمدار پارالمپیک توکیو در رشته پاراتیروکمان از مردم برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد و گفت: وظیفه خود می دانم که در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کنم زیرا این بار یک انتخاب شایسته می تواند در آینده کشورمان تاثیر بسزایی داشته باشد. می خواهم از تمام ایرانیان که قلبشان برای آینده کشور می تپد در مرحله دوم انتخابات مشارکت داشته باشند و نظر خود را اعلام کنند زیرا نظر تک تک شما خیلی می تواند در انتخاب درست تاثیرگذار باشد.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت زهرا نعمتی و روسای فدراسیون‌های ورزشی از مردم برای شرکت در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت زهرا نعمتی و روسای فدراسیون‌های ورزشی از مردم برای شرکت در انتخابات"، کلیک کنید.