دشمن به دنبال گرفتن 2بال حیا و غیرت از مردم بود که با طرح نور ناکام ماند

دشمن به دنبال گرفتن 2بال حیا و غیرت از مردم بود که با طرح نور ناکام ماند

فرمانده فراجا از کاهش 10.5 درصدی تلفات جاده ای در ایام نوروز در عین افزایش ترددها و سفرها خبر داد و گفت که امیدواریم خواسته رییس جمهور شهیدمان مبنی بر کاهش 50 درصدی تلفات جاده ای تحقق پیدا کند.

به گزارش تازوما، سردار احمدرضا رادان در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای فراجا که با حضور وزیر کشور در ستاد فرماندهی کل انتظامی کشور برگزار شد، گفت: جمع حاضر، مدیران و مسیولانی هستند که از دورافتاده ترین نقاط مرزی تا مرکز شهرهای کشور مدیریت امور مرزبانی، انتظامی، آگاهی، کلانتری ها و حوزه های صیانتی از جمله عقیدتی سیاسی و حفاظت و اطلاعات هستند و برای پیشرد اهداف سازمانی برای سال جاری در این محل گرد هم آمدند.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: برای مجموعه فراجا 46 برنامه در مناسبت های مختلف سالیانه تعریف شده و این در حالی است که در این میان برنامه های پیش بینی های نشده ای نیز برای ما به وجود می آید که می طلبد به صورت شبانه روزی در آماده باش باشیم و ماموریت های محوله را به نحو احسن انجام دهیم. نمونه هایی از 46 برنامه تعریف شده برای مجموعه فراجا ماموریت 22 بهمن، اربعین و انتخابات است که هر کدام اینها نیازمند یک سازمان عظیم برای انجام مطلوب ماموریت های محوله است.

وی افزود: برابر مصوبه فیفا در هر نوع مسابقه ورزشی اگر پلیس حضور نداشته باشد اجازه برگزاری مسابقه داده نمی شود و در کشور ما مسابقات مختلفی از جمله لیگ برتر و …  که بالغ بر هزار مسابقه در طول سال برگزار می شود که پلیس در آنها حضور داری و می توان گفت که پلیس بنا به ضرورت در کنار شادی و غم مردم حضور دارد.

حمایت همه جانبه رییس جمهور شهید از طرح نور

فرمانده فراجا با اشاره به اجرای طرح نور و حمایت های همه جانبه رییس جمهور شهید از این طرح اظهارکرد: دشمن بدنبال این بود تا با گرفتن دو بال حیا و غیرت از مردم ما به اهداف خود برسد که خوشبختانه با اجرای این طرح تا حدی  آنها را ناکام گذاشتیم جا دارد از اقدامات وزیر محترم کشور در حمایت های اجرای این طرح تشکر کنم.

رادان به موضوع شدآمدی در سال 1402 اشاره کرد و افزود: تنها در سال 1402 بالغ بر 8 میلیارد و 600 میلیون تردد در جاده های کشور به ثبت رسیده است که این میزان تردد و مدیریت آن وظیفه سنگینی است که تنها بر دوش پلیس راهور ما است. همچنین از ابتدای سال تاکنون بالغ بر دو میلیارد تردد در جاده های کشور به ثبت رسیده که نسبت به سال گذشته افزایش پنج درصدی را شاهدیم. با این روند افزایشی احتمالا در پایان سال بالای 10 میلیارد تردد را خواهیم داشت که با قوانین موجود همخوانی ندارد.

وی به افزایش 4چهار درصدی ترددها در نوروز 1403 اشاره کرد و گفت: با وجود این افزایش تردد شاهد کاهش 10.5 درصدی تلفات جاده ای بودیم که امیدواریم خواسته رییس جمهور شهیدمان که کاهش 50 درصدی تلفات جاده ای بود محقق شود و به گونه ای عمل کنیم که این خواسته تحقق پیدا کند.

فرمانده فراجا در ادامه سخنان خود به تشکیل قرارگاه مقابله با سرقت اشاره کرد و افزود: با تشکیل این قرارگاه و راه اندازی گشت ویژه پلیس آگاهی و ورود پابندهای الکترونیکی که در سه استان هدف بکارگیری شده اند شاهد کاهش سرقت و افزایش 30 درصدی کشفیات حوزه سرقت بودیم.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن به دنبال گرفتن 2بال حیا و غیرت از مردم بود که با طرح نور ناکام ماند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن به دنبال گرفتن 2بال حیا و غیرت از مردم بود که با طرح نور ناکام ماند"، کلیک کنید.