دستگیری زورگیری که نوجوان 16 ساله را در البرز به قتل رسانده بود

دستگیری زورگیری که نوجوان 16 ساله را در البرز به قتل رسانده بود

تازوما/البرز رییس پلیس آگاهی البرز گفت: شخصی که حین ارتکاب سرقت با ضربه چاقو اقدام به قتل یک نوجوان 16 ساله کرده بود، توسط پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش تازوما، سرهنگ حکمت اله شجاعی روز پنجشنبه 27 اردیبهشت گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف توسط یکی از سارقان سابقه دار منطقه گلسار که منجر به مجروحیت مالباخته شده بود، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه فرد مصدوم به دلیل شدت جراحات وارده پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد، افزود: در ادامه ماموران پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ با به کارگیری اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به دستگیری اعضای باند سه  نفره سارقان به عنف شده و سردسته باند به سرقت و ضرب و جرح  مقتول اعتراف می کند.

رییس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه متهم اصلی با تشکیل پرونده قتل به مرجع قضایی معرفی شد، ادامه داد: این سارق سابقه دار در تحقیقات تکمیلی به صراحت اعلام کرد که قصد سرقت تلفن همراه مقتول 16 ساله را داشته که با مقاومت وی مواجه و با ضربات چاقو او را به قتل رسانده است.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری زورگیری که نوجوان 16 ساله را در البرز به قتل رسانده بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری زورگیری که نوجوان 16 ساله را در البرز به قتل رسانده بود"، کلیک کنید.