در تاریک دره نهاوند 121 میلیمتر بارش ثبت شد

در تاریک دره نهاوند 121 میلیمتر بارش ثبت شد

به گزارش خبرگزاری تازوما استان همدان، روح الله زاهدی در گفتگو با تازوما با اعلام این خبر افزود: در پی فعالیت یک سامانه بارشی در سه روز گذشته شاهد بارش باران و برف در نقاط مختلف استان همدان بودیم که بیشترین بارش ها در شهرستانهای نهاوند، اسدآباد و تویسرکان ثبت شده است.

وی اضافه کرد: میزان بارش در ایستگاه هواشناسی بوعلی همدان، 70 میلیمتر گزارش شده است و شمال استان نیز با 20 و 25 میلیمتر کمترین بارش ها را داشته است.

زاهدی گفت: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان از امروز تا اواسط هفته با کاهش ابر و طی ساعاتی از روز به شکل بارش پراکنده و خفیف برف و افزایش سرعت باد طی امروز پیش بینی می شود.

وی با اشاره به تغییرات آب و هوایی، دمای هوا را از امروز تا اواسط هفته بین سه تا پنج درجه سانتیگراد زیر صفر در نقاط مختلف استان پیش بینی کرد و افزود:
در 24 ساعت گذشته ملایر و گل تپه با منفی چهار درجه سردترین ایستگاه هواشناسی بودند.

وی یادآور شد: دمای بیشینه و کمینه هوای همدان نیز به ترتیب پنج درجه سانتیگراد بالای صفر و منفی سه درجه ثبت شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در تاریک دره نهاوند 121 میلیمتر بارش ثبت شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در تاریک دره نهاوند 121 میلیمتر بارش ثبت شد"، کلیک کنید.