خودروهای وارداتی جدید کره ای از فردا در خیابان های تهران!

تینا مزدکی: نسل جدید سراتو با عنوان GT لاین طراحی به شدت جذاب، مدرن و کمی خشن و در عین حال اسپرت پیدا کرده و می تواند گزینه بسیار خوبی برای بازار ایران باشد. از آنجایی که نشان کیا سابقه بسیار خوبی در بازار ایران داشته، همواره محصولات این نشان در با استقبال روبرو شدند. اکنون گزارشات حاکی از آن است که این خودرو و کیا k5 فردا عرضه خواهند شد

طراحی داخل کابین خودرو کیا سراتو GT به جذابیت طراحی بیرونی این خودرو و سبک طراحی داخل کابین بسیار ملایم تر و ساده تر از طراحی بدنه این خودرو است. شاید در داخل کابین این خودرو، مانند بسیاری خودرو های چینی، آپشن و امکانات و متریال عجیب و غریبی نبینیم ولی کیفیت ساخت خودرو های کره ای را به راحتی می توان در آن مشاهده کرد.

خودروهای وارداتی جدید کره ای که از فردا در خیابان ها خواهید دید!

کیا سراتو GT لاین در بخش فنی از یک پیشرانه 2 لیتری تنفس طبیعی بهره می برد که این پیشرانه می تواند مجموعا 150 اسب بخار قدرت و 196 نیوتن متر گشتاور را تولید و از طریق جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک AT به چرخ های جلو انتقال دهد. این خودرو در بخش سیستم تعلیق نیز عملکرد مناسبی دارد و در محور جلو از سیستم مک فرسون و در محور عقب از سیستم تعلیق مولتی لینک بهره می برد.

اپتیما 2023، همراه سراتو GT

فضای داخلی کیا K5 همچون بدنه آن طراحی اسپرت دارد. مواردی همچون سردنده با طرح جدید که بنابر اعلام کیا از اهرم های هواپیما الهام گرفته، نمایشگر اطلاعات سرگرمی، تریم متالیک قطعات و قطعاتی با ظاهر شبیه چوب روی داشبورد حس و حالی متفاوت به فضای داخلی این خودرو اعطا کرده اند.

خودروهای وارداتی جدید کره ای که از فردا در خیابان ها خواهید دید!

خودروهای وارداتی جدید کره ای که از فردا در خیابان ها خواهید دید!

کیا K5 بزرگتر از نسخه قبلی بوده و طول، عرض و ارتفاع آن برابر با 4.90، 1.86 و 1.44 متر است که نسبت به نسل قبل در طول و عرض به ترتیب 50 و 25 میلی متر افزایش و در ارتفاع 20 میلی متر کاهش ابعاد را تجربه می کند. با توجه به افزایش 45 میلی متری فاصله میان محورها که اکنون به 2.85 متر رسیده، می توان انتظار داشت که فضای بیشتری برای سرنشینان فراهم شده باشد.

227323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروهای وارداتی جدید کره ای از فردا در خیابان های تهران!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروهای وارداتی جدید کره ای از فردا در خیابان های تهران!"، کلیک کنید.