خواسته های کهنه مردم خوزستان و استان های جنوبی تحقق یابند

خواسته های کهنه مردم خوزستان و استان های جنوبی تحقق یابند

به گزارش خبرگزاری تازوما از خوزستان و به نقل از ستاد مردمی دکتر پزشکیان در خوزستان، عبدالحسن مقتدایی عبدالحسن مقتدایی توسعه کشاورزی در همه ابعاد به خصوص رودخانه کارون و اولویت تحقق حق مردم برای برخورداری از آب شرب و کشاورزی مناسب، گسترش صنایعی همچون فولاد، کشت و صنعت نیشکر و مهمتر از همه نفت،گاز و پتروشیمی به ویژه در خصوص اصلاح ساختار مدیریتی که بیش از دو دهه به این صنایع آسیب رسانده، علاوه برارتقاء زیرساخت آموزش و پرورش را به عنوان اهم مطالبات مردم خوزستان برشمرد و گفت: مردم شریف خوزستان مدتهاست نسبت به کاستی های موجود در این سه حوزه آزرده خاطر بوده و همواره خواستار رفع معضل های مرتبط یا برآمده از آنها بوده اند.
مقتدایی استان خوزستان را سرشار از سرمایه‌های انسانی کارآمد در امور اجرایی‌ و استعدادهای درخشان ورزشی معرفی کرد و افزود: استفاده از ظرفیت نیروی بومی در صنایع استان خوزستان می تواند بخش قابل توجهی از کمبود نیروی انسانی مجرب و متبحر را جبران و باعث پیشرفت فزاینده ای در منطقه شود.

استاندار سابق خوزستان همچنین افزود با توجه به تجربه های موفقی که‌ حاصل شد ضرورت توجه بیشتر به ظرفیت های زنان مستعد و رشید خوزستان برای عرصه مختلف اجرایی و مدیریتی مورد تاکید بوده و
استعدادهای ورزشی استان در همه رشته ها به خصوص در کشتی و فوتبال نیز همواره زبانزد خاص و عام بوده و توجه ویژه به آن می تواند کشور را در کسب افتخارات بیشتر در عرصه های بین المللی پیشرو سازد.

رئیس شورای سیاست گذاری ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان، مباحث ملی مرتبط با سوخت و فیلترینگ را نیز از دغدغه های مردم خوزستان دانست و ضمن ضرورت توجه به انتظار عموم در این موارد مهم‌ خواستار برنامه ریزی دقیق و قابل پیگیری برای آنها شد.

دکتر مقتدایی در پایان با اشاره به مزیت های رفاهی و اقتصادی منطقه آزاد اروند از جمله تردد خودروهای پلاک اروندی در سراسر خوزستان، خاطرنشان کرد: برای رونق بخشی به تجارت بین المللی ایجاد تعامل منطقه آزاد اروند با استانهای همجوار و کشورهای همسایه ، می تواند به عنوان راه گشای حل بسیاری از موانع رشد سرمایه گذاری و اقتصادی مدنظر قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خواسته های کهنه مردم خوزستان و استان های جنوبی تحقق یابند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خواسته های کهنه مردم خوزستان و استان های جنوبی تحقق یابند"، کلیک کنید.