حمله موشکی مقاومت فلسطین به «عسقلان»

حمله موشکی مقاومت فلسطین به «عسقلان»

اوایل روز یکشنبه، مقاومت فلسطینی شهر عسقلان در اراضی اشغالی را بمباران کرد که منجر به زخمی شدن تعدادی صهیونیست شد.

به گزارش تازوما، این در حالی است که شرکت رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که بر اثر شلیک موشک از غزه، در عسقلان که در حدود 13 کیلومتری مرز شمال نوار غزه قرار دارد، سه صهیونیست زخمی شدند.

در همین حال، بیمارستان برزیلای عسقلان اعلام کرد که بر اثر اصابت موشک به آپارتمانی در این شهر، سه نفر به صورت جزیی مجروح شدند که برای درمان به مرکز درمانی منتقل شدند.

در ساعات پایانی شب گذشته و اوایل امروز-یکشنبه- آژیرهای خطر در شهر عسقلان در مجاورت نوار غزه پس از اصابت موشک به این شهر به صدا درآمدند.

شهرداری عسقلان نیز از شلیک 2 موشک از غزه به سمت شهر خبر داد و گفت که یکی از این موشک ها به این شهر رسیده و گنبد آهنین موشک دیگر را رهگیری کرده است.

کلیپ های ویدیویی منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که آسیب زیادی به خانه ای که مورد اصابت موشک قرار گرفته، وارد شده است.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله موشکی مقاومت فلسطین به «عسقلان»" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله موشکی مقاومت فلسطین به «عسقلان»"، کلیک کنید.