حضور 30 گروه دانشجویی در بازارچه صنایع خلاق فرهنگی دانشگاه آزاد خوی

حضور 30 گروه دانشجویی در بازارچه صنایع خلاق فرهنگی دانشگاه آزاد خوی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی گفت: 30 گروه خلاق از دانشجویان این واحد دانشگاهی و سایر مراکز عالی و فنی حرفه ای شهرستان خوی دستاورد های خود در نخستین بازارچه صنایع خلاق فرهنگی عرضه کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تازوما، بازارچه صنایع خلاق فرهنگی به همت بسیج دانشجویی و با مشارکت مراکز آموزش عالی و فنی حرفه ای خوی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی برپا شد.
 رضا عبدالله زاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی در گفت وگو با خبرنگار تازوما در حاشیه برگزاری بازارچه صنایع خلاق فرهنگی در این واحد دانشگاهی اظهار کرد: این جشنواره و بازارچه فرهنگی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و شعار سال (جهش تولید با مشارکت مردم) و با هدف شناسایی ایده ها، جذب و حمایت از طرح های نوآورانه و خلاق فرهنگی و زمینه سازی برای اشتغال دانشجویان، تسهیلگری و رفع موانع از ظرفیت های در حال توسعه و رشد صنایع خلاقانه فرهنگ بنیان در این واحد دانشگاهی برپا شد.

وی افزود: در این رویداد فرهنگی 30 گروه خلاق از دانشجویان دانشگاه آزاد و سایر مراکز عالی و فنی حرفه ای خوی دستاورد های خود را در قالب محصولات میراث فرهنگی، هنری، صنایع دستی و اسباب بازی عرضه کردند. دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی بر اساس رسالت اجتماعی خود و به منظور اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه از توسعه و تکمیل زنجیره تولید و تجاری سازی این محصولات حمایت می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور 30 گروه دانشجویی در بازارچه صنایع خلاق فرهنگی دانشگاه آزاد خوی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور 30 گروه دانشجویی در بازارچه صنایع خلاق فرهنگی دانشگاه آزاد خوی"، کلیک کنید.