حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهیدان «مصطفوی» و «دریانوش»

رییس قوه قضاییه با حضور در منازل شهیدان «امیر سرتیپ دوم سید طاهر مصطفوی» و «امیر سرتیپ دوم محسن دریانوش» خلبانان بالگرد سانحه دیده رییس جمهور شهید گفت:همگان شاهد شکوه و عظمت حضور مردمی در تشییع اَبدان مطهر شهدای خدمت و رییس جمهور شهید بودند.

به گزارش تازوما، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، در منازل شهیدان «امیر سرتیپ دوم سید طاهر مصطفوی» و «امیر سرتیپ دوم محسن دریانوش» خلبانان بالگرد سانحه دیده رییس جمهور شهید حاضر شد و ضمن تفقد از خانواده های معظم آن شهیدان، شهادت آنان را تبریک و تسلیت گفت.

رییس قوه قضاییه طی سخنانی در منزلِ خلبان شهید سید طاهر مصطفوی، شهادت را هنر مردان خدا و از برترین رزق های معنوی دانست و برای آن شهید والامقام، علوّ درجات را از پیشگاه خداوند مسیلت کرد.

رییس دستگاه قضا همچنین در واکنش به سخنان فرمانده پایگاه شکاری شهید لشگری مهرآباد که از همرزمان شهیدان مصطفوی و دریانوش است، اظهار داشت: مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای خدمت در تبریز و قم و تهران، یک تشییع معمولی نبود، بلکه به مثابه یک تظاهرات و تجدیدمیثاق مردمی با آرمان های امام و رهبری بود و نشان داد که مردم ما همچنان شهیدپرور و ارداتمند شهدا هستند.

حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهیدان «مصطفوی» و «دریانوش»

رییس قوه قضاییه بیان داشت: تشییع شهدای خدمت در تبریز یک تشییع بی سابقه بود و مردم تبریز چنین بدرقه ای را به یاد ندارند؛ در قم نیز از مسجد مقدس جمکران تا حرم مطهر حضرت معصومه (س)، جمعیت تشییع کنندگان موج می زد؛ روز گذشته در تهران نیز حتی در خیابان های اطراف دانشگاه تهران هم تردد به سبب کثرت جمعیت، دشوار بود و همگان شاهد شکوه و عظمت حضور مردمی در تشییع اَبدان مطهر شهدای خدمت و رییس جمهور شهید بودند.

محسنی اژه ای تصریح کرد: قطعاً خنّاسان و معاندان با مشاهده شکوه و عظمت حضور مردمی در تشییع پیکرهای مطهر شهدای خدمت، واقف شده اند که ملت ما با مسیر نورانی شهادت عهدی ناگسستنی دارند و شهید و شهادت برای مردم ما مایه عزت و شوکت است.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهیدان «مصطفوی» و «دریانوش»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهیدان «مصطفوی» و «دریانوش»"، کلیک کنید.