حضور رییس سازمان ثبت در کنفرانس دیپلماتیک منابع ژنتیکی – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

حضور رییس سازمان ثبت در کنفرانس دیپلماتیک منابع ژنتیکی - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تازوما، حسن بابایی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به عنوان رییس مرجع ملی مالکیت معنوی، در راس هیاتی با حضور در مقر سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو)، مواضع جمهوری اسلامی ایران را در کنفرانس دیپلماتیک منابع ژنتیکی و دانش سنتی مرتبط تشریح می کند.

در این کنفرانس که مواضع کشورهای عضو برای تصویب سند حقوقی بین المللی حمایت از مالکیت فکری، منابع ژنتیک و دانش سنتی مرتبط اعلام می شود، هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست حسن بابایی ضمن رایزنی با نمایندگان کشورهای حاضر جهت گسترش همکاری ها و تعاملات بین المللی در زمینه حقوق مالکیت فکری، همچنین منافع ملی کشورمان در این زمینه را نیز در مذاکرات با کشورهای همسو دنبال خواهد کرد.

گفتنی است در این کنفرانس و قبل از شروع کار رسمی و ورود به دستور اصلی، رییس کنفرانس با اشاره به حادثه به وقوع پیوسته برای رییس جمهوری و هیات همراه گفت: ابتدا می خواهم فقدان غم انگیز ابراهیم رییسی، رییس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه را به هیات ایرانی و ملت ایران تسلیت بگویم.

وی با بیان اینکه فکر ما در این روزهای سخت با مردم ایران است، اظهار کرد: مایلم عمیق ترین تسلیت خود به عنوان رییس کنفرانس و همچنین از طرف کلیه کارکنان سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) و دبیرخانه این اجلاس را به هیات ایرانی و مردم ایران برای از دست دادن غم انگیز ابراهیم رییسی، رییس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه اعلام و تاکید کنم که فکر ما در این روزهای سخت با مردم ایران است و از حضار می خواهم برای همدردی با ایران یک دقیقه در آغاز این کنفرانس سکوت کنند.

گفتنی است این کنفرانس تا چهارم خرداد در مقر وایپو در ژنو پایتخت کشور سوییس ادامه خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور رییس سازمان ثبت در کنفرانس دیپلماتیک منابع ژنتیکی – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور رییس سازمان ثبت در کنفرانس دیپلماتیک منابع ژنتیکی – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.