حزب الله جولان را به آتش کشید

حزب الله جولان را به آتش کشید

منابع خبری از حملات موشکی حزب الله لبنان به جولان اشغالی خبر دادند.

به گزارش تازوما، حزب الله لبنان تعداد زیادی موشک به منطقه کتسرین در جولان اشغالی شلیک کرد و در این منطقه آتش سوزی های گسترده ای رخ داده است.

تلویزیون رژیم صهیونیستی ضمن تایید این خبر گزارش داد که 10 فروند موشک از خاک لبنان شلیک شده و در نقاط مختلف جولان آتش سوزی شده است.

پس از انتشار این خبر، حزب الله لبنان اعلام کرد مرکز فرماندهی لشکر 210 جولان را با ده ها موشک کاتیوشا هدف قرار داده است.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله جولان را به آتش کشید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله جولان را به آتش کشید"، کلیک کنید.