جهاد تبیین، آگاه سازی برای امیدآفرینی است

جهاد تبیین، آگاه سازی برای امیدآفرینی است

تازوما/لرستان انشین رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جهاد تبیین با آگاه سازی برای مردم، امیدآفرینی ایجاد می کند.

سردار قاسم قریشی امروز (29 اردیبهشت ماه) در حاشیه اختتامیه «جام رسانه امید» که در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه جامع انقلاب اسلامی تهران برگزار شد، در گفت وگو با خبرنگار تازوما اظهار کرد: برگزاری این رویداد، کمک موثری به جهاد تبیین در عرصه پیشرفت و موفقیت های مردم خواهد بود. ارتباط بین رسانه و عرصه های تولید، علم و فناوری ضعیف است و بسیج رسانه دست به کار شده است تا این پیوند را برقرار کند.

وی با بیان اینکه گاهی ممکن است برخی رسانه ها از طرف دشمن مورد سوءاستفاده قرار گیرند که تعداد آنها اندک و ناچیز است، گفت: همه رسانه های ما دلسوز انقلاب، مردم و کشور هستند و می دانند هرگونه ناامیدی به نفع دشمن تمام می شود. البته قصد نداریم با افسانه ها، داستان ها و خیال پردازی ها امید عبث بدهیم، بلکه می خواهیم آنچه را که اتفاق افتاده است، بیان کنیم و به جامعه امید دهیم.

او بیان کرد: در 40 سال گذشته، جوانان و دانشمندان ما در عرصه پیشرفت و موفقیت گام های اساسی برداشته اند. کشوری که روزی به لحاظ بهداشت و درمان، صنعت و زیرساخت جزو کشورهای عقب مانده بود، امروز با وجود جوانان مومن، انقلاب و نخبه جزو کشورهای اول دنیا مطرح است.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: امروز رسانه هایی که ضعیف عمل کرده اند، مسیری را که این جوانان برای اعتلای ایران اسلامی طی و آن را زنده کرده اند، شعله ور جلوه دهند.

پایان خبر تازوما 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جهاد تبیین، آگاه سازی برای امیدآفرینی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جهاد تبیین، آگاه سازی برای امیدآفرینی است"، کلیک کنید.