جزییات تازه از دعوای سام اصغری و بریتنی اسپیرز

جزییات تازه از دعوای سام اصغری و بریتنی اسپیرز

آفتاب نیوز :

به گفته یک منبع نزدیک، سام اصغری استرس زیادی را به دلیل آزادی تازه بریتنی اسپیرز پس از پایان قیومیت او در سال 2021 متحمل شده است. این منبع همچنین حادثه نهایی که به جدایی آن ها منجر شد را فاش کرد.

زمانی که دوره قیومیت بریتنی به پایان رسید، اوضاع برای سام خوب پیش نرفت و حتی بریتنی یک بار او را با تبر تعقیب کرد. این در جریان یکی از دعوا های جدی آن ها بود و سام نتوانست او را کنترل کند یا با او صحبت کند. سام فردی متخاصم نیست و بحث کردن را دوست ندارد. این بار نمی توانست هیچ کاری انجام دهد تا او را آرام کند.

مشاجره اصغری و اسپیرز به جایی رسید که این مربی تناسب اندام مجبور شد خانه خود در لس آنجلس را «ترک» کند. تهدید با تبر قطعاً زمانی رخ داد که بریتنی مصرف داروهایش را قطع کرد؛ صحبت از یک دوره قیومیت دیگر کاملاً منطقی است.

اصغری و اسپیرز در ژوین 2022 ازدواج کردند و اصغری در 17 آگوست 2023 به دلیل اختلافات آشتی ناپذیر درخواست طلاق داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات تازه از دعوای سام اصغری و بریتنی اسپیرز" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات تازه از دعوای سام اصغری و بریتنی اسپیرز"، کلیک کنید.