ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره در حال انجام است

ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره در حال انجام است

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آغاز ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره خبر داد و اعلام کرد: ثبت نام اینترنتی کارت هوشمند سوخت المثنی نیازمند دریافت اطلاعات تکمیلی از سوی پژوهش و توسعه ناجی است.

به گزارش تازوما، محمد صادقی در این باره توضیح داد: به منظور اجرای مناسب این طرح ملی، لازم است اطلاعات تکمیلی از جمله کد اقلام اطلاعاتی خودرو در کنار محتوای رشته از سوی شرکت پژوهش و توسعه ناجی به این شرکت ارسال شود که تاکنون محقق نشده است.

وی افزود: همه زیرساخت های مورد نیاز ثبت نام اینترنتی کارت هوشمند سوخت المثنی آماده سازی شده و سامانه نیز فعال است؛ اما تا زمانی که اطلاعات مورد نیاز از جمله پلاک و کلید شناسایی خودرو (VIN) از سوی شرکت پژوهش و توسعه ناجی در اختیار وزارت نفت قرار نگیرد، امکان شناسایی و ابطال کارت سوخت پیشین، استعلام بیمه شخص ثالث و ثبت نام اینترنتی کارت سوخت المثنی محقق نخواهد شد؛ این سامانه نیز مانند دیگر بسترهای مشابه برمبنای اطلاعات پایه ای فعالیت می کند.

مدیر سامانه هوشمند شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تاکید کرد: هم اکنون ثبت نام کارت سوخت خودروهای نوشماره آغاز شده است، اما ادامه فرایند تولید این کارت ها پس از ارایه اطلاعات از سوی شرکت پژوهش و توسعه ناجی امکان پذیر خواهد بود.

صادقی گفت: تولید کارت سوخت نیازمند اطلاعات پایه است، اما تاکنون کدهای مرتبط با اطلاعات پایه خودروها و شماره پلاک خودروها و نیز شماره وی آی ان (VIN) در اختیار این شرکت قرار نگرفته است.

مدیر سامانه هوشمند شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی بیان کرد: دارندگان خودروهای نوشماره هم اکنون می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی FCS.niopdc.ir نسبت به ثبت درخواست کارت سوخت خود اقدام کنند، اما فرایند تولید کارت سوخت پس از اخذ اطلاعات تکمیلی برای این درخواست ها انجام می شود.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره در حال انجام است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت نام اینترنتی کارت های سوخت بنزین نوشماره در حال انجام است"، کلیک کنید.