تکواندوی قهرمانی آسیا/ مشخص شدن رقبای ناهید کیانی، نصیری و رضایی

3 تکواندوکار ایران در روز نخست رقابت های قهرمانی آسیا، رقبای خود را شناختند.

به گزارش تازوما، بیست و ششمین دوره مسابقات کیورگی قهرمانی آسیا از فردا پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» ویتنام آغاز می شود.

در روز نخست این رقابت ها، مسابقات اوزان 54- و 63- کیلوگرم آقایان و 46- و 53- کیلوگرم بانوان برگزار می شود و سعیده نصیری، ناهید کیانی و متین رضایی به عنوان 3 نماینده ایران به مصاف رقبایشان می روند.

در وزن 46- کیلوگرم بانوان که 14 تکواندوکار ثبت نام کرده اند سعید نصیری در اولین دیدار باید با «لخااوا» از مغولستان مبارزه کرده و در صورت برتری با مصاف برنده  دیدار ژاپن و هنگ کنگ خواهد رفت. 

ناهید کیانی در وزن 53- کیلوگرم در میان 14 تکواندو با سید یک دور نخست استراحت داشته و سپس با برنده مبارزه ژاپن و تایلند مبارزه می کند.

متین رضایی هم در وزن 63- کیلوگرم که 17 تکواندوکار وزنکشی کرده اند، دور نخست به دیدار «تسوروکا» از ژاپن می رود و در صورت برتری با برنده عربستان و سنگاپور پیکار خواهد کرد.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان برعهده مینو مداح است و مهروز ساعی و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی هم سرمربی تیم ملی مردان است، رضا ایمان زاده و مهرداد یوسفی نیز کمک های وی خواهند بود. حمید رضا یاوری هم پزشک تیم ملی است.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکواندوی قهرمانی آسیا/ مشخص شدن رقبای ناهید کیانی، نصیری و رضایی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکواندوی قهرمانی آسیا/ مشخص شدن رقبای ناهید کیانی، نصیری و رضایی"، کلیک کنید.