تکذیب سخنان یک کاندیدا درباره اخراج دانشجویان دانشگاه تبریز

تکذیب سخنان یک کاندیدا درباره اخراج دانشجویان دانشگاه تبریز

کانال تلگرامی وزارت بهداشت به اظهارات مطرح شده از سوی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری درباره اخراج دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز واکنش نشان داد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری تازوما، کانال تلگرامی وزارت بهداشت به اظهارات مطرح شده از سوی مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره اخراج دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی واکنش نشان داد.

در اطلاعیه وزارت بهداشت آمده است: «بر خلاف اظهار نظر یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، در این دولت، هیچ دانشجویی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به هیچ دلیلی اخراج نشده است.

 تعداد اندکی از دانشجویان به علت ادامه تخلفات متعدد و رفتارهای خلاف مقررات، بعد از چند بار بخشش و عفو، توسط شورای انضباطی یک الی چهار نیمسال معلق شده اند.
 
در طی این سالها، مدارا، رأفت و گفت و شنود با این دانشجویان همواره مد نظر مسئولان دانشگاه مربوطه بوده است.»

جالب است بر خلاف ادعای صورت گرفته، در سال ۱۴۰۱ چند دانشجوی علوم پزشکی که به دلیل اقدامات قانون شکنانه دستگیر شده بودند، بلافاصله‌ با ضمانت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز آزاد می‌شوند. 

متأسفانه تا زمانی که اعمال قانون انضباطی نشدند به دلیل احساس پشتیبانی از حامیان، تحریک کنندگان و سوء استفاده گران سیاسی، دست از رفتارهای ساختارشکنانه خود برنداشتند.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب سخنان یک کاندیدا درباره اخراج دانشجویان دانشگاه تبریز" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب سخنان یک کاندیدا درباره اخراج دانشجویان دانشگاه تبریز"، کلیک کنید.