تکذیب اخبار مرتبط با توماج صالحی درباره عدم دسترسی به تلفن و ملاقات

تکذیب اخبار مرتبط با توماج صالحی درباره عدم دسترسی به تلفن و ملاقات

اداره کل زندان های اصفهان در اطلاعیه ای درباره اخبار عدم دسترسی فرد زندانی به نام «توماج صالحی» به تلفن و یا اعطای ملاقات به وی را تکذیب کرد.

به گزارش تازوما به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، متن اطلاعیه اداره کل زندان های اصفهان درباره ادعاهای اخیر در مورد عدم دسترسی فرد زندانی به نام «توماج صالحی» به تلفن و یا اعطای ملاقات به وی به شرح زیر است: « این زندانی محکوم هم اکنون و بنابر حکم صادره دادگاه انقلاب اصفهان، در زندان مرکزی استان تحمل حبس می کند و برخلاف جوسازی مستمر این مجرم در فضای مجازی و یا اظهارات وکلای نامبرده در مورد ممنوعیت تماس تلفنی و یا تعلیق ملاقات، هم اکنون به مانند سایر زندانیان، دسترسی کامل به این امکانات که در راستای حقوق شهروندی در زندان ها مستقر است، داشته است.

دسترسی زندانی به تلفن و برقراری تماس دایمی به بیرون نیز مطابق با آیین نامه سازمان زندان ها برقرار است، کمااینکه درج شرح حال وکلای زندانی و حتی روایت های شخص در فضای مجازی (ولو به شکل دروغ) بدلیل ارتباطی است که وی بصورت همیشگی با وابستگان و یا آشنایان خویش دارد.

البته دستاویزشدن به ادعاهای کذبی همچون «عدم دسترسی به تلفن»، «قطع ملاقات حضوری» و یا «محرومیت از درمان» و موارد مشابه مبدل به سوژه و حربه نخ نمای این مجرم و دیگر زندانیان محکوم به جرایم امنیتی شده تا همچنان خود را در فضای خبری رسانه های معاند نگه دارند بلکه با جوسازی و دروغ پراکنی، خود را از مجازات قانونی مبری کنند.»

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب اخبار مرتبط با توماج صالحی درباره عدم دسترسی به تلفن و ملاقات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب اخبار مرتبط با توماج صالحی درباره عدم دسترسی به تلفن و ملاقات"، کلیک کنید.