تقدیم استوارنامه سفیر ایران به پادشاه تایلند

ناصرالدین حیدری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تایلند، استوارنامه خود را به ماها واجیرالونگکورن، پادشاه تایلند، تقدیم کرد. 

به گزارش تازوما، ناصر الدین حیدری در این مراسم ضمن ابلاغ بهترین سلام‌ها و درودها از طرف مقامات عالیرتبه ایران به پادشاه تایلند، به سابقه دوستی دیرینه دو ملت اشاره و بر عزم و اراده دولتمردان ایران برای توسعه همه جانبه روابط با پادشاهی تایلند تاکید کرد.

تقدیم استوارنامه سفیر ایران به پادشاه تایلند
تقدیم استوارنامه سفیر ایران به پادشاه تایلند

پادشاه تایلند نیز در پیام مکتوب خود ضمن اشاره به سابقه روابط دوستانه دو ملت از بیش از چهار قرن پیش، حمایت همه جانبه خود و سایر دولتمردان تایلند برای توسعه روابط را مورد تاکید قرار داده و برای دولت و ملت ایران آرزوی موفقیت و کامیابی کرد. 

علاوه بر سفیر ایران، سفرای ژاپن، نپال، سنگاپور، ویتنام و اوگاندا نیز استوارنامه‌های خود را در این روز به پادشاه تایلند تقدیم کردند. 

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقدیم استوارنامه سفیر ایران به پادشاه تایلند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقدیم استوارنامه سفیر ایران به پادشاه تایلند"، کلیک کنید.