تشریح جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران/ تعیین تکلیف 45 پرونده

تشریح جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران/ تعیین تکلیف 45 پرونده

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تشریح جزییات بررسی پرونده های امور اراضی در این استان، گفت: طی برگزاری کمیسیون 45 پرونده مورد تعیین تکلیف قرار گرفت.

به گزارش تازوما، میرمحمد غراوی در تشریح جزییات برگزاری اولین جلسه کمیسیون تبصره یک ماده یک امور اراضی استان تهران که با حضور مدیران کل سازمان های جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، حفاظت محیط زیست و امور اراضی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه 45 پرونده مورد بررسی و تعیین تکلیف قرار گرفت.

وی گفت: پرونده های بررسی شده مربوط به درخواست تغییر کاربری اراضی کشاورزی در 16 شهرستان استان تهران بود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران عنوان کرد: پس از بررسی و تبادل نظر در خصوص پرونده های مذکور که مربوط به حوزه اجرای زیرساخت های بخش کشاورزی و غیرکشاورزی بود، آرا مربوط به هر پرونده صادر شد. 

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، طبق تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تشخیص موارد ضروری تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها در هر استان به عهده کمیسیونی مرکب از روسای سازمان جهاد کشاورزی، امور اراضی، مسکن و شهرسازی، حفاظت محیط زیست آن استان و یک نفر نماینده استانداری است که به ریاست سازمان جهاد کشاورزی آن استان تشکیل می شود.

پایان خبر تازوما 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشریح جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران/ تعیین تکلیف 45 پرونده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشریح جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران/ تعیین تکلیف 45 پرونده"، کلیک کنید.