ترکیه در خاک اوکراین پهپاد تولید خواهد کرد

ترکیه در خاک اوکراین پهپاد تولید خواهد کرد

به گزارش تازوما به نقل از رشا تودی، آنکارا در نظر دارد تا جدیدترین پهپادهای ساخت کشور ترکیه را به کی یف عرضه کند. به گفته رسانه ها این پهپادها قرار است در خاک اوکراین تولید شوند.

واسیلی بودنار، سفیر اوکراین در ترکیه طی مصاحبه ای در مورد پهپادهای ترکیه ای گفت: «من فکر می کنم هالوک و سلچوک نیز قهرمانان اوکراین هستند و آنها همچنان در حال عملیات هستند.»

به گزارش تازوما رشد مشارکت ترکیه در تسلیح اوکراین اخیراً مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است و در همین رابطه الکساندر کامیشین وزیر صنایع استراتژیک اوکراین گفت: ما ظرفیت تولید کافی پهپاد در اوکراین را داریم. در حال حاضر بیش از 10 کشور به طور مشترک سیستم های رباتیک موری نیاز پهپادها را در اوکراین تولید می کنند. به عنوان مثال، کارخانه Baykar برای تولید پهپادهای Bayraktar راه اندازی شده است. مدیر کل این شرکت، Haluk Bayraktar، اخیراً در اوکراین بود و ما پیشرفت تولید را بررسی کردیم.»

بدین ترتیب وزیر اوکراینی بی سر و صدا از ایجاد و فعالیت شرکتی به ریاست بستگان رجب طیب اردوغان صحبت می کند که به اوکراین کمک می کند تا مجتمع نظامی-صنعتی را برای مقابله با روسیه مدیریت کند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترکیه در خاک اوکراین پهپاد تولید خواهد کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترکیه در خاک اوکراین پهپاد تولید خواهد کرد"، کلیک کنید.