تاثیر «همستر کامبت» بر وقوع تصادفات رانندگی/ پلیس راهور هشدار داد

تاثیر «همستر کامبت» بر وقوع تصادفات رانندگی/ پلیس راهور هشدار داد

رییس پلیس راهور تهران بزرگ نسبت به استفاده از ربات «همستر کامبت» در حین رانندگی هشدار داد.

به گزارش تازوما،سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور درباره آمار علت تصادفات در پایتخت گفت: درسال گذشته 36 درصد از تصادفات پایتخت و امسال نیز 38 درصد از تصادفات به علت عدم توجه به جلوی رانندگان اتفاق افتاد که این مسیله بیشتر به خاطر استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی است.

وی با اشاره به فراگیری بازی همستر کامبت نیز افزود: متاسفانه اخیرا با فراگیر شدن این بازی یا به عبارت بهتر ربات تلگرامی، شاهد هستیم که افراد در حالات مختلف حتی در رانندگی نیز مشغول بازی همستر هستند و به جایی اینکه توجه و تمرکز خود را به خودرو و خیابان بدهند، در حال اندازه گیری تعداد سکه های خود هستند که این مسیله می تواند باعث وقوع تصادفات جرحی و حتی فوتی زیادی شود. 

 رییس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : بازی همستر جدا از اینکه تمرکز و توجه راننده را تحت شعاع قرار می دهد ، به دلیل استفاده مستمر از حرکات دست و چشم طبیعتا مانع از این می شود که راننده نیز به شکل تمام و کمال در خدمت رانندگی باشد.

موسوی پور گفت: متاسفانه حتی شاهد هستیم که موتورسواران نیز در حال انجام این بازی هستند و این مسیله برای راکبان موتورسیکلت ها بسیار خطرناک تر است زیرا با کوچکترین بی احتیاطی موتورسیکلت به زمین برخورد می کند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست که در حین رانندگی تمام حواس خود را به جلو بدهند و از تلفن همراه خود برای هر هدفی استفاده نکنند.

وی افزود: لازم است عابران پیاده هم هنگام عبور از عرض خیابان و … از توجه به این بازی پرهیز کرده و با حواس جمع وارد خیابان شوند.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاثیر «همستر کامبت» بر وقوع تصادفات رانندگی/ پلیس راهور هشدار داد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاثیر «همستر کامبت» بر وقوع تصادفات رانندگی/ پلیس راهور هشدار داد"، کلیک کنید.