بودجه آموزش و پرورش استان سمنان یک هزار میلیارد تومان است – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

بودجه آموزش و پرورش استان سمنان یک هزار میلیارد تومان است - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تازوما، سید جمال وزیری بعد از ظهر شنبه در مراسم معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان گرمسار با حضور مسیولان، در مجموعه آموزش و پرورش این شهرستان بیان کرد: معلم باید دانش آموز را مانند فرزند خودش بداند.

وی با بیان اینکه از سوی دیگر ما باید در تالیف کتاب های جذاب برای دانش آموزان کوشا باشیم، افزود: معتقد هستیم که می بایست فرزندان مان را زیر چتر انگاره های تربیتی خودمان پرورش دهیم و باید دانش آموزان را بر مبنای ساعت های شش گانه نظام تربیتی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در کشورمان خودمان پرورش دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان همچنین گفت: به صورت جدی پیگیر اقدامات مرتبط با آموزش و پرورش گرمسار هستیم و از مدیر جدید این مجموعه هم می خواهیم که در زمینه اجرای برنامه های تدارک دیده شده، اهتمام داشته باشد.

وزیری با بیان اینکه برنامه های خوبی برای آموزش و پرورش شهرستان گرمسار تدارک دیده شده است، تاکید کرد: بسیاری از پروژه های نیمه تمامی که در شهرستان گرمسار وجود دارد، از جمله پروژه استخر که 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: تلاش می کنیم که تا پایان سال جاری استخر دانش آموزی شهرستان گرمسار تحویل مردم شود تا از آن بهره مند شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه در مقوله مدرسه سازی، غرب استان سمنان نیازمند توجه است، گفت: برنامه های خوبی در این زمینه در مجموعه آموزش و پرورش استان سمنان اندیشیده شده است.

وزیری با بیان اینکه سال قبل 200 میلیارد تومان ابلاغ اعتبار داشتیم این اعتبار را به هزار میلیارد تومان رسانده ایم و بخش اعظم این میزان نیز در غرب استان سمنان هزینه خواهد شد، تاکید کرد: برنامه های ویژه ای برای امسال تدارک دیده شده است.

وی در خاتمه ادامه داد: جمعیت زیادی در غرب استان سمنان وجود دارد جمعیت مهاجر از یک سو و رشد جمعیتی از سوی دیگر در کنار رشد کارخانه ها در گرمسار، نشان داده که می بایست توجه ویژه ای به آموزش و پرورش شهرستان گرمسار وجود داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بودجه آموزش و پرورش استان سمنان یک هزار میلیارد تومان است – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بودجه آموزش و پرورش استان سمنان یک هزار میلیارد تومان است – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.