برگزاری یک جلسه فوق العاده در سازمان سینمایی

برگزاری یک جلسه فوق العاده در سازمان سینمایی

در پی شهادت رییس جمهور و هیات همراه ایشان، جلسه فوق العاده شورای معاونان و مدیران سازمان سینمایی برگزار شد.

به گزارش تازوما به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و هییت همراه، جلسه فوق العاده شورای معاونین و مدیران سازمان سینمایی به ریاست محمد خزاعی به منظور برنامه ریزی و تقسیم کار در راستای مستندسازی، همراهی برای برگزاری باشکوه آیین وداع و مراسم تشییع رییس جمهور شهید ، امروز ( 31 اردیبهشت ماه) در سالن شهید آوینی سازمان سینمایی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رییس سازمان سینمایی با برشمردن ویژگیهای منحصربفرد و ارزشمند رییس جمهور شهید ، ایشان را نمونه و الگویی کم نظیر در تاریخ کشور و اسوه ی علم و عمل و تقوا برشمرد و تصریح کرد به تاسی از مرام و منش رییس جمهور شهید آیت الله رییسی که همواره بر مساعدت ، خدمت رسانی و عدم تاخیر در دستگیری از مردم تاکید داشت لازم است کلیه دست اندرکاران سازمان سینمایی اعم از مدیران و کارشناسان نیز کماکان بی وقفه به فعالیتهای خود در راستای عمل به ماموریتها و برنامه های از پیش تعیین شده ادامه داده و از هیچ تلاشی در جهت اعتلا و ارتقا سطح کمی و کیفی سینما و بهبود شرایط سینماگران کشور فروگذار نکنند .

همچنین در این جلسه مقرر شد کلیه موسسات تابعه و معاونت های سازمان سینمایی نسبت به تولید محتوای تصویری و ساخت مستندهای کوتاه و بلند نسبت به این شهید والامقام ادای دین کنند.

گفتنی است این جلسه با حضور حبیب ایل بیگی، مجید زین العابدین، قادر آشنا، یزدان عشیری، اصغر فارسی، روح الله سهرابی، محمدرضا سوقندی، سید صادق موسوی، مهدی آذرپندار، غلامرضا نجاتی، محمدرضا بدرلو، بهمن حبشی، هاشم میرزاخانی و مجید اسماعیلی برگزار شد.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری یک جلسه فوق العاده در سازمان سینمایی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری یک جلسه فوق العاده در سازمان سینمایی"، کلیک کنید.