برتری پورتو برابر چاوز/ مهدی طارمی «دراگایو» را به وجد آورد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

برتری پورتو برابر چاوز/ مهدی طارمی «دراگایو» را به وجد آورد - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تازوما، در هفته سی و دوم لیگ برتر پرتغال، تیم های فوتبال پورتو و چاوز شامگاه شنبه به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری 3 بر صفر به سود پورتو به پایان رسید.

پورتو در حالی به مصاف تیم در حال سقوط چاوز رفت که برای حفظ جایگاه سومی و صعود به لیگ اروپا به 3 امتیاز این دیدار به منظور حفظ فاصله 4 امتیازی خود با براگا نیاز داشت.

مهدی طارمی که در این بازی از ابتدا در ترکیب پورتو حضور داشت عملکرد موفقی از خود به نمایش گذاشت و تیمش هم شروع خوبی داشت و دقیقه 27 با گل چیکو کنسیسایو از حریف خود پیش افتاد.

یک دقیقه بعد از این گل و به دنبال جریمه بازیکن چاوز با کارت زرد دوم، این تیم بازی را با 10 نفر ادامه داد تا فرصت برای خودنمایی مهدی طارمی، اوانیلسون و کونسیسایو مهیا شود.

اوج کار طارمی در نخستین دقیقه از وقت های اضافه نیمه اول بود و در حالی که توپ به او رسیده بود با یک پاس پشت پای دیدنی، اوانیلسون را در موقعیت گلزنی قرار داد تا گل دوم پورتو با پاس مهاجم ایرانی به ثمر برسد. تماشاگران پورتو در ورزشگاه خانگی این تیم موسوم به دراگایو در حالی که از این گل به وجد آمده بودند شروع به تشویق طارمی کردند.

اما این پایان عملکرد موفق طارمی نبود و او در دقیقه 73 و در حالی که یک ضربه پنالتی نصیب پورتو شده بود پشت توپ ایستاد و موفق شد سومین گل پورتو را هم به ثمر برساند و نشان دهد همچنان پنالتی زن اول تیمش است.

این مهاجم در دقیقه 83 از زمین بازی خارج شد و جای خود را به گونسالو بورگس داد.

پورتو با این پیروزی، پس از اسپورتینگ 84 امتیازی و بنفیکا 76 امتیازی یا 66 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برتری پورتو برابر چاوز/ مهدی طارمی «دراگایو» را به وجد آورد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برتری پورتو برابر چاوز/ مهدی طارمی «دراگایو» را به وجد آورد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.