برای محمدعلی بهمنی دعا کنید

برای محمدعلی بهمنی دعا کنید

آفتاب نیوز :

این شاعر، نویسنده و از شاگردان محمدعلی بهمنی درباره آخرین وضعیت محمدعلی بهمنی، شاعر پیشکسوت گفت: ایشان شب گذشته سی تی آنژیو شد و بامداد (حدود ساعت 1 و 2) و بر اساس نتیجه سی تی آنژیو، خونریزی مغزی گسترش پیدا نکرده است، ولی 48 ساعت آتی خیلی مهم است که مشخص شود، جراحی شود یا فرایند درمان دیگری پیش بگیرند.

او درباره وضعیت کلی جسمانی و تکلم بهمنی نیز گفت: فعلا وضعیت پایدار است، اما تا 48 ساعت آینده دکتر اظهارنظر می کند. آقای بهمنی فعلا اجازه صحبت ندارد، اجزای مرتبط با تکلم کار می کند، اما شرایطش، شرایط تکلم نیست. نایینی از مردم خواست برای بهبود وضعیت او در 48 ساعت آینده دعا کنند.

همچنین روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خبری آورده که، امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی معاونت هنری شامگاه گذشته (یکشنبه، بیستم خرداد) از استاد محمدعلی بهمنی شاعر نام آشنای کشور عیادت کرد.

سمیعی در گفتگو با دکتر هاشمیان پزشک معالج استاد بهمنی در جریان شرایط وی قرار گرفت. هاشمیان بیان کرده که حال استاد بهمنی رو به بهبود است و امیدوار هستیم تا 48 ساعت آینده عمده آسیب هایی که ایجاد شده کمتر شود و مداخلات جنبی نیز نیاز نباشد.

هاشمیان با بیان اینکه در چند ساعت گذشته حال استاد بهمنی بهتر شده است، افزود: با توجه به دارو هایی که آقای بهمنی از قبل مصرف می کرده است و دارو های جدیدی که تجویز شده، امیدواریم وضعیت ایشان تا 48 ساعت آینده بهتر شود و بتوانیم فشار خون را کنترل کنیم که نه خیلی پایین بیاید و نه افزایش یابد و از نظر نورولوژی و عصبی بهتر شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای محمدعلی بهمنی دعا کنید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای محمدعلی بهمنی دعا کنید"، کلیک کنید.