بازداشت سارقان «در خم کُن» با ده ها فقره سرقت

بازداشت سارقان «در خم کُن» با ده ها فقره سرقت

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو در غرب تهران خبرداد.

به گزارش تازوما، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال وقوع سرقت های سریالی از داخل خودروهای شهروندان در غرب تهران، رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حاکی از آن بود که سه مرد جوان در ساعات پایانی شب با یک خودروی سرقتی پراید مشکی رنگ در خیابان های غرب تهران به خصوص در محدوده خیابان ستارخان تردد کرده و پس از شناسایی خودروهای شهروندان در مناطق کم تردد و کم نور اقدام به کج کردن در آنها کرده و محتویات داخل خودرو و صندوق عقب را سرقت کرده اند.

وی افزود: کارآگاهان در نخستین گام با بهره گیری شیوه های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان را در جنوب تهران شناسایی کردند و متوجه شدند این افراد سابقه دار بوده و پیشتر هم به دلیل سرقت دستگیر و روانه زندان شده اند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان حرفه ای بوده و مدام مخفیگاه خود را تغییر داده بودند، گفت کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات اقدام به هماهنگی با مقام قضایی کرده و راهی مخفیگاه متهمان شده و در یک عملیات منسجم این افراد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولی پور گودرزی با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان گفت: متهمان پس از انتقال به اداره بیستم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی منکر جرم خود شدند، اما پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود از سوی کارآگاهان به جرم خود مبنی بر ده ها فقره سرقت محتویات داخل خودرو در غرب تهران اعتراف کردند.

وی از تشکیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده خبر داد و گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی قرار دارند و پس از آن برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهند شد.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت سارقان «در خم کُن» با ده ها فقره سرقت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت سارقان «در خم کُن» با ده ها فقره سرقت"، کلیک کنید.