اهدای 15 سری جهیزیه به افراد تحت پوشش بهزیستی در کردستان – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

اهدای 15 سری جهیزیه به افراد تحت پوشش بهزیستی در کردستان - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تازوما، حسین رسولی پیش از ظهر امروز در مراسم اهدای جهیزیه به مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی اظهار کرد: با نگاه ویژه دولت سیزدهم به اقشار ضعیف جامعه و بالاخص بهزیستی تمام افرادی که پشت صف انتظار خدمات مستمری بودند تحت پوشش قرار گرفته و امروز دیگر کسی را در صف دریافت مستمری نداریم.

وی افزود: از جمله اقدامات مهمی که صورت گرفته می توان به افزایش یارانه در مراکز روزانه و شبانه روزی و افزایش مستمری تا 40 درصد اشاره کرد که این مهم توانسته بخشی از مشکلات قشر ضعیف و تحت پوشش را بر طرف کند.

وی ادامه داد: در سازمان بهزیستی 50 ماموریت بالغ بر 120 طرح و برنامه در حال انجام است و خوشبختانه توانسته طیف وسیعی از افراد جامعه را تحت حمایت مستمر و غیر مستمر قرار دهد.

رسولی تاکید کرد: همراهی مردم و خیرین با مجموعه بهزیستی بسیار مهم است و توانسته کمک های زیادی را به افراد تحت پوشش این مجموعه بکند و در راستای رفع مشکلات این قشر گام بردارد.

مدیرکل بهزیستی استان کردستان به مراکز مردمی نیز اشاره کرد و بیان داشت: تعداد 400 مرکز موسسه و پایگاه مردمی در سطح استان وجود دارد و بخشی از فعالیت ها توانسته برون سپاری شود و همین افراد منشا خدمات شایسته ای برای افراد تحت پوشش بوده اند.

وی تاکید کرد: این افراد همواره در میدان هستند و فعالیت های خوبی دارند قریب به 80 درصد فعالیت های بهزیستی توسط همین گروه هایی است که با ما فعالیت دارند.

وی ادامه داد: نمونه بارز خدمات این گروه های مردمی اهدای همین 15 سری اهدای جهیزیه که در قالب 12 قلم اساسی است که توسط خیرین جمع آوری شده است.

رسولی خاطر نشان کرد: در سطح استان 90 موسسه خیریه داریم که در حوزه درمان و معیشت بیشترین فعالیت دارند و مشارکت خوبی دارند و انتظار می رود در آینده در حوزه اشتغال و مسکن فعالیت بیشتری وجود داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهدای 15 سری جهیزیه به افراد تحت پوشش بهزیستی در کردستان – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهدای 15 سری جهیزیه به افراد تحت پوشش بهزیستی در کردستان – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.