انهدام باند سرقت در تهران

انهدام باند سرقت در تهران

 رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند سه نفره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: متهم در بازجویی های انجام شده به 100 فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش تازوما، سردار علی ولیپور گودرزی گفت: با دریافت شکایت هایی مبنی بر سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در محدوده غرب تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفت.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در گام نخست با توجه به شکایت های مشابه شکات از سرقت محتویات و قطعات داخل خودرو در محدوده غرب تهران، تیمی را برای بررسی های میدانی به محل های سرقت اعزام کردند که موفق شدند پس از بررسی های مستمر مشخصات متهمان را شناسایی کنند.

وی افزود: در ادامه ماموران گشت انتظامی را برای گشت زنی در محدوده سرقت اعزام کردند و در نهایت موفق شدند یک خودرو سفید رنگ را مشاهده کنند که دو نفر از آن پیاده شده و سریعا با استفاده از روش های مخصوص در یک خودرو را باز کنند. در همین حین ماموران گشت انتظامی آنها را دستگیر و علی رغم مقاومت متهمان، آن ها به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

گودرزی در ادامه تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه با توجه به وجود مدارک و مستندات موجود صراحتا به ارتکاب جرم اعتراف و به بیش از 100 فقره سرقت به این روش در محدوده غرب تهران اقرار کردند.

وی افزود: متهمان در ادامه با توجه به بازجویی های کارآگاهان اقرار کردند که اموال مسروقه را به یکی از مالخران می فروختند. در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات کارآگاهی موفق شدند مشخصات و مخفیگاه وی را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم متهم سوم را دستگیر کنند و از مخفیگاهش تعدادی اموال مسروقه شامل تعداد زیادی زاپاس خودرو، جک و دیگر محتویات کشف و ضبط کردند.

ولیپور گودرزی در ادامه با بیان اینکه ارزش مالی اموال مسروقه نیز به بیش از یک میلیارد تومان می رسد، گفت: متهم سوم نیز صراحتا به همدستی با سارقان برای سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو اعتراف و اقرار کرد که همدستانش قطعات را سرقت و برای فروش، آن ها را به او می دادند و آن ها را به فروش می رساند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضایی، برای کشف دیگر جرایم و شناسایی سایر شکات در اختیار اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انهدام باند سرقت در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انهدام باند سرقت در تهران"، کلیک کنید.