انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان پارسیان

انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان پارسیان

تازوما/هرمزگان  اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان پارسیان با رای معتمدین انتخاب شدند.

اصغر هاشمی فرماندار پارسیان، عصر امروز جمعه 11 خرداد، در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که با حضور رییس حوزه قضایی شهرستان پارسیان،منتخبی از مسیولین دستگاه های امنیتی،اجرایی، شخصیت های دینی، فرهنگی،اجتماعی، علمی و حقوقی برگزار شد با گرامیداشت نام و یاد شهید جمهور آیت الله رییسی و دیگر شهدای خدمت اظهار داشت: شهید آیت الله رییسی از جنس مردم برای مردم بود و تا پای جان با تلاش خستگی ناپذیر و روحیه جهادی در خدمت مردم بودن را به ما یاد داد.

وی حضور پرشور و بی سابقه مردم در تشییع باشکوه رییس جمهور شهید و همراهانش را نشانه قدرشناسی ملت ایران و تحدید میثاق با آرمان های  انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: یقیناً ثمره این حضور و جوشش مردمی را در انتخابات باشکوه پیش رو نیز خواهیم دید.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان با تاکید بر اینکه عوامل برگزار کننده انتخابات مکلف به عمل بر اساس قانون و پرهیز از اعمال سلیقه شخصی هستند، بیان کرد:صیانت از آرای مردم و تحقق راهبرد چهارگانه مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت مد نظر  مقام معظم رهبری تکلیف اصلی همه دست اندرکاران است که باید تحقق یابد. 

در پایان این جلسه ضمن تاکید بر بسیج تمام ظرفیت های شهرستان برای برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری مردم، با رای گیری بین معتمدین حاضر، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان پارسیان انتخاب شدند.

پایان خبر تازوما 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان پارسیان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان پارسیان"، کلیک کنید.