انبار های هلال احمر نیاز به تقویت جدی دارند/ وزارت کشور منابع مالی را تامین کند

کولیوند به تازوما خبر داد؛

انبار های هلال احمر نیاز به تقویت جدی دارند وزارت کشور منابع مالی را تامین کند

رییس جمعیت هلال احمر کشور گفت: در حال حاضر انبار های هلال احمر نیاز به تقویت جدی دارند، اما در صورت بروز حادثه یا سانحه ای هیچ وقت نمی گذاریم که مردم عزیزمان دست خالی بمانند.

پیرحسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر کشور در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری علم و فناوری تازوما اظهار کرد: با توجه به مواردی که در وقوع سیل سال جاری داشتیم، برخی از اقلام انبار های هلال احمر که در امدادرسانی ها مورد استفاده قرار گرفته اند را باید دوباره شارژ کنیم.

کولیوند اضافه کرد: یکی از کار هایی که ما امسال باید با جدیت پیگیر آن باشیم، مسیله تقویت انبار های هلال احمر است.

وی تصریح کرد: گر چه ما در حال حاضر پیش بینی های لازم را انجام داده ایم، اما واقعا باید بر اساس مصوبه ای که شورای عالی مدیریت بحران درباره تکمیل انبار ها داشته است، باید اقلام انبار های هلال احمر را تکمیل کنیم.

رییس جمعیت هلال احمر کشور تاکید کرد: در حال حاضر انبار های ما نیاز به تقویت جدی دارند، اما در صورت بروز حادثه یا سانحه ای هیچ وقت نمی گذاریم که مردم عزیزمان دست خالی بمانند.

وی اضافه کرد: برای تکمیل انبار های هلال احمر می طلبد که سازمان برنامه و بودجه و هم مسیولان مربوطه در وزارت کشور به ما کمک کرده و منابع مالی مورد نیاز را برای جمعیت تامین کنند.

کولیوند در ادامه خاطرنشان کرد: ما مذاکرات اصلی را برای خرید و تولید اقلام زیستی و اقلام غذایی انجام داده و پیش قرارداد هایی را هم آماده کرده ایم که ان شاءالله بتوانیم انبار ها و اقلام های آنها را تقویت کنیم و این موضوع جزو اولویت های اصلی امسال ما قرار دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انبار های هلال احمر نیاز به تقویت جدی دارند/ وزارت کشور منابع مالی را تامین کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انبار های هلال احمر نیاز به تقویت جدی دارند/ وزارت کشور منابع مالی را تامین کند"، کلیک کنید.