اعضای هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی خوزستان انتخاب شدند – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

اعضای هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی خوزستان انتخاب شدند - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تازوما، میثم آذرسا با اشاره به برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی و ساختمان خوزستان در سال جاری اظهار کرد: در راستای اجرای ماده 62 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان اعضای هفت نفره هیات اجرایی انتخاب شدند.

وی، هدف از برگزاری این دوره از انتخابات را رعایت ضوابط اجرایی شیوه نامه قانون نظام مهندسی و انتخاباتی سالم عنوان کرد و گفت: ملاک دعوت و انتخاب افراد در این جلسه، تعهد، تخصص، خوشنامی و تجربه بوده تا با همکاری بین بخشی، فرایند انتخابات به نحو مطلوب و مطابق قوانین اجرا شود.

آذرسا با اشاره به برگزاری دهمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی کشور در سال جاری افزود: با برگزاری انتخابات هیات اجرایی در تلاشیم تا به نوعی مقدمات شرایط انتخاب اعضای هیات مدیره نظام مهندسی را هم زمان با انتخابات سراسر کشور فراهم کنیم.

وی گفت: هیات نظارت بر انتخابات که متولی آن اداره کل راه و شهرسازی است، بر اساس قوانین و شیوه نامه موجود، بر عملکرد هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی، نظارت خواهد داشت.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار کرد: با دعوت از 14 نفر از مهندسان، انتخابات بین آنها برگزار شد و فرامند هاشمی زاده، سید عبداله حسینی دهدشتی، مصطفی گودرزی، محمد سعید سمیع، مهران علم الهدایی، پوریا دشتی زاده و سید محمود جزایری مقدس با کسب اکثریت آرا به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی این دوره از انتخابات نظام مهندسی استان انتخاب شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعضای هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی خوزستان انتخاب شدند – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعضای هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی خوزستان انتخاب شدند – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.