اعزام کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار شهرستان قروه 

اعزام کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار شهرستان قروه 

به گزارش خبرگزاری تازوما از سنندج، پیام جلالی مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان در این باره اظهار کرد: این کاروان سلامت با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، سپاه پاسداران، شبکه بهداشت و درمان قروه، به مناسبت هفته هلال احمر جهت ارایه خدمات بهداشتی، حمایتی و آموزش رایگان به اهالی این روستا اعزام شد.

وی افزود: در این طرح، 90 نفر ویزیت پزشک عمومی، 30 نفر ویزیت مامایی و درمانی و همچنین با تجویز پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر، به بیماران داروی رایگان ارایه شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان عنوان کرد: از دیگر خدمات ارایه شده در این کاروان سلامت، آموزش پناه گیری و خروج اضطراری برای معلمان و 35 نفر از دانش آموزان این روستا بود که توسط نجاتگران داوطلب ارایه شد.

جلالی در پایان ضمن تبریک هفته هلال احمر، با اعلام اینکه به 155 نفر از اهالی روستای گنداب علیا خدمات پزشکی، بهداشتی و آموزش رایگان ارایه شده، از کارکنان، پزشکان و داوطلبان جمعیت هلال احمر قروه و همچنین همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان که در این کاروان سلامت همگام با جمعیت هلال احمر شهرستان قروه بودند، تقدیر و تشکر کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار شهرستان قروه " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار شهرستان قروه "، کلیک کنید.