اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد کهنوج به منطقه عملیاتی جنوب کشور

اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد کهنوج به منطقه عملیاتی جنوب کشور

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج در قالب اردوی راهیان نور به منطقه عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تازوما، کاروان راهیان نور دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج، دانشگاه پیام نور کهنوج، پیام نور رودبار جنوب و دانشجویان دانشکده های منوجان و قلعه گنج به به همت معاونت فرهنگی و بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

عبدالله یزدی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج در مراسم بدرقه این دانشجویان، اردوی دانشجویی راهیان نور را ظرفیتی بسیار ارزشمند برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و با اشاره به جانفشانی های حضرت ابوالفضل العباس در پیروی از امام زمان خویش برای دفاع از اسلام و ظلم ستیزی و تقدیم جان خویش در راه ولایت پذیری، ایثارگران و شهداء را عباس هایی برشمرد که در راه اطاعت از امر ولی فقیه و امام خود، حضرت امام خمینی (ره) سال ها جان خود را در راه دفاع از خاک پاک وطن تقدیم انقلاب و کشور کردند.

وی خطاب به دانشجویان تاکید کرد: قدر لحظات ناب حضور در مناطق عملیاتی را بدانید و امیدوارم که با کسب بهره های معنوی لازم و سلامتی از این سفر معنوی بازگردید.

به گزارش تازوما، دانشجویان اعزامی پس از ادای احترام به مقام والای شهدای گمنام با بدرقه مسیولان دانشگاه و فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج قلعه گنج، منوجان و رودبارجنوب، رهسپار این اردوی معنوی شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد کهنوج به منطقه عملیاتی جنوب کشور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد کهنوج به منطقه عملیاتی جنوب کشور"، کلیک کنید.