اعتراف طارمی در شب وداع با تیم پورتو؛ من را ببخشید/ از امروز من جزو سوپر دراگونز هستم

اعتراف طارمی در شب وداع با تیم پورتو؛ من را ببخشید/ از امروز من جزو سوپر دراگونز هستم

آفتاب نیوز :

مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو در آخرین دیدار خود برای پورتو در فینال جام حذفی پرتغال به میدان رفت و موفق شد گل قهرمانی تیمش را مقابل اسپورتینگ به ثمر برساند و خداحافظی شیرینی با این تیم داشته باشد.

طارمی پس از این مسابقه گفت: حضور چهار ساله در این گروه باعث افتخار من بود. این مسیله برای من باورنکردنی بود و زمان فوق العاده ای را اینجا سپری کردم و خاطرات بسیار خوبی با پورتو در ذهن خواهم داشت. امروز هم یک روز فوق العاده برای من بود. یک گل زدم و توانستیم جام را مقابل هوادارانمان ببریم و اینجا همیشه مهم ترین چیز این است که جام ببری. خوشحالم که جام را بردیم و باعث افتخارم است.

سوال دوم گزارشگر از طارمی درباره سالی بود که در این تیم پشت سر گذاشت و طی آن مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفت. طارمی پاسخ داد: متاسفانه امسال آنطور که می خواستم پیش نرفت. ما درگیر جام ملت های آسیا بودیم و ذهنم درگیر تیم ملی بود. من نتوانستم آنطور که می خواستم خوب برای پورتو بازی کنم و بابت این موضوع از هواداران عذرخواهی می کنم. البته من همیشه چه در بازی ها و چه در تمرینات بهترینم را برای تیم گذاشتم و هر کاری که می توانستم، انجام دادم. بله، دوره سختی بین من و پورتو بود، چون دوست داشتم بیشتر به تیمم کمک کنم.

او ادامه داد: البته رسانه ها همیشه دنبال سوژه های خودشان هستند و دنبال مسایل حاشیه ای هستند، اما من همیشه نهایت تلاش خودم را کردم تا بتوانم به تیمم کمک کنم. بابت امسال متاسفم و می دانم که هواداران بیشتر از من انتظار داشتند. گاهی اوقات نمی شود.

سوال بعدی از طارمی در حالی پرسیده شد که گارد امنیتی پورتو قصد داشت او را از جمع خبرنگاران جدا کند. او در خصوص هواداران پورتو گفت: از امروز من جزو سوپر دراگونز (هواداران پورتو) هستم و برایشان بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم بهترین اتفاقات برایشان رقم بخورد و بیشترین لذت ها را کنار پورتو ببرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف طارمی در شب وداع با تیم پورتو؛ من را ببخشید/ از امروز من جزو سوپر دراگونز هستم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف طارمی در شب وداع با تیم پورتو؛ من را ببخشید/ از امروز من جزو سوپر دراگونز هستم"، کلیک کنید.