آغاز نام نویسی از داوطلبان متقاضی ترمیم نمره

آغاز نام نویسی از داوطلبان متقاضی ترمیم نمره

سامانه نام نویسی از داوطلبان کنکور متقاضی ترمیم نمرات و ایجاد سابقه تحصیلی فعال شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری تازوما، ثبت نام از داوطلبان کنکور متقاضی ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی آغاز شد.

متقاضیان ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی که داوطلب کنکور سراسری 1403 هستند، از طریق سامانه my.sanjesh.org اقدام به انتخاب دروس مورد نظر جهت ترمیم و ایجاد سابقه تحصیلی کنند.

سایر متقاضیان از سامانه my.medu.ir اقدام به ثبت نام ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی کنند. افراد واجد شرایط می توانند بنا به انتخاب خودشان در یک یا چند آزمون شرکت کنند.

این ثبت نام شامل دو گروه می شود، اول افرادی که به دنبال ایجاد سابقه هستند و دوم افرادی که به دنبال ترمیم نمره هستند هرچند که این بخش اختیاری است، اما گروه های زیر که فاقد سابقه تحصیلی هستند احتمالاً متقاضی ایجاد سابقه تحصیلی باشند شامل افرادی که در گروه های آزمایشی غیر متناظر با رشته تحصیلی خود شرکت کرده اند و باید در دروس نهایی گروه آزمایشی انتخابی ایجاد سابقه کنند، دانش آموزان و فارغ التحصیلان شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش که قبلاً در آزمون های نهایی رشته های نظری شرکت نکرده اند، طلاب حوزه های علمیه، افرادی که در آزمون های پیش از خرداد سال 1384 شرکت کرده اند، افرادی که در آزمون های پیش دانشگاهی قبل از خرداد سال 1391 شرکت کرده اند، افرادی که در آزمون های نوبت های شهریور و دی سال 1402 و پس از آن شرکت کرده اند، است.

شرکت در آزمون های ترمیم نمره هم اختیاری است و مختص افرادی است که در یک درس دارای سابقه تحصیلی هستند و قصد شرکت مجدد در آزمون را دارند. نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که فرصت ترمیم یک مرتبه است و این فرصت برای همه داوطلبان حتی افرادی که در سال گذشته هم ترمیم نمره کرده اند مجدداً وجود دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز نام نویسی از داوطلبان متقاضی ترمیم نمره" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز نام نویسی از داوطلبان متقاضی ترمیم نمره"، کلیک کنید.